Dziewczynka z książką

Calendar

5,6 i 7.07.2013 Zapraszamy na wystawę “Dziewczynka z książką” oraz na wykłady do Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie Wielkopolskim. Prowadzenie: Daria Nurkiewicz, Magdalena Chodownik.

22-23.06.2013 Wystawa “Dziewczynka z książką” na Big Book Festival w Warszawie. Sobota, 22 czerwca, godz. 13h00 – wykład dr Agnieszki Kuszewskiej “Główne problemy współczesnego Pakistanu”. Niedziela, 23 czerwca, godz. 13h00 – na rozmowy o literaturze oraz muzykę na żywo zapraszamy z naszym partnerem – Wydawnictwem Barbelo. Prowadzenie: Agnieszka Kuszewska, Paulina Domachowska-Gałkowska, Daria Nurkiewicz, Magdalena Chodownik.

Więcej o festiwalu: http://bigbookfestival.com/

22.06.2013 Zapraszamy na spotkanie z “Dziewczynką z książką” w ramach imprezy “Kobiety Pistolety”. O 13h00 zapraszamy na wykład Agnieszki Kuszewskiej o Pakistanie a o 17h30 na spotkanie dotyczące Kambodży, które poprowadzi Magdalena Chodownik. Prowadzenie: Daria Nurkiewicz, Agnieszka Kuszewska, Magdalena Chodownik.

19.06.2013 Wystawa “Dziewczynka z książką” połączona z wykładami dla dzieci z przedszkola i gimnazjum w Jadowie. Prowadzenie: Agnieszka Kuszewska, Daria Nurkiewicz, Magdalena Chodownik.

17.06.2013 Pokaz zdjęć z Mołdawii autorstwa Magdaleny Chodownik w Płocku, w Domu Darmstadt o godz. 18h00. Podczas pokazu będziemy mówić o akcji “Dziewczynka z książką” oraz będzie możliwość sfotografowania się z książką.

13-14.06.2013 Wystawa “Dziewczynka z książką” na Wrocław Global Forum, podczas którego Malali Yousafzai zostanie wręczona nagroda Freedom Award. Na Wrocław Global Forum będzie obecna organizatorka polskiej edycji #GIRLWITHABOOK – Magdalena Chodownik.

Więcej o Wrocław Global Forum: http://www.wgf2013.com/

08.06.2013 Fotograf “Dziewczynki z książką” będzie obecny na akcji “Książki w pudle”. ” “Książki w Pudle”, to projekt, którego celem jest, spójna z światem zewnętrznym, edukacja czytelnicza w zakładach karnych w Polsce.”

Więcej na: http://www.ksiazkiwpudle.pl/

07.06.2013 Wystawa “Dziewczynka z książką” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, połączona z wykładem dr Agnieszki Kuszewskiej pt. “Główne problemy współczesnego Pakistanu”. Prowadzenie: Agnieszka Kuszewska, Daria Nurkiewicz, Magdalena Chodownik.

Więcej o szkole: http://www.swps.pl/

01.06.2013 Wystawa “Dziewczynka z książką” w Domu Kultury w Łochowie, połączona z wykładem Magdaleny Chodownik dot. Kambodży oraz wykładem dr Agnieszki Kuszewskiej dot. Pakistanu. Prowadzenie: Agnieszka Kuszewska, Daria Nurkiewicz, Magdalena Chodownik.

Dom Kultury w Łochowie: http://www.dom-kultury.pl/

29.05.2013 Pokaz zdjęć z Mołdawii autorstwa Magdaleny Chodownik, organizowane przez Koło Naukowe Studentów Geografii oraz Centralną Bibliotekę Rolniczą.  Podczas wydarzenia będziemy robić zdjęcia do albumu “Dziewczynka z książką”. Prowadzenie: Magdalena Chodownik.

24.05.2013 Wystawa “Dziewczynka z książką” na Kraków Photo Fringe w Bibliotece Politechniki Krakowskiej, połączona z wykładem Michała Lubiny dot. Birmy. Prowadzenie: Magdalena Chodownik.

Kraków Photo Fringe: http://www.krakowfringe.com/

Miesiąc Fotografii w Krakowie: http://photomonth.com/index.php/pl/page/1/aktualnosci.html

Strona biblioteki: http://www.biblos.pk.edu.pl/

15-18.05.2013 “Dziewczynka z książką” na X Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek w Lublinie, w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego. Prowadzenie: Dorota Mościbrodzka.

Strona biblioteki: http://www.wbp.lublin.pl/

10-12.05.2013 “Dziewczynka z książką” jako impreza towarzysząca na festiwalu Warszawa Czyta. Akcja finałowa 12.05.2013. Prowadzenie: Daria Nurkiewicz.

Więcej o Warszawa Czyta: http://warszawaczyta.org/

27.04.2013 Wystawa inauguracyjna w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, połączona z wykładem dr Agnieszki Kuszewskiej pt. “Główne problemy współczesnego Pakistanu”. Prowadzenie: Agnieszka Kuszewska, Magdalena Chodownik.

Centrum Kultury: http://centrumkultury.eu/

One comment on “Calendar

  1. e6TQ
    July 17, 2013

    972963 324465You ought to get involved in a contest personally with the finest blogs on-line. I will recommend this page! 279414

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: